Otsime edasimüüjaid, mitte konsultante. Meil on kindlad ette määratud summad esimeseks tellimuseks, kuid edaspidi saab tellida juba väiksemate summade puhul. Esimene tellimus peaks sisaldama suurt enamik meie tootevalikust.

Me kõik alustasime kuskilt! Müüjana töökogemust ei pea omama. Entusiasm, töötahe ja armastus maniküüri vastu on kõige olulisemad. Sel juhul mõistate suurepäraselt oma klientide vajadusi ja töö möödub probleemideta. Lisaks anname teile hea meelega omalt poolt näpunäiteid ja tuge.

Oleme veebipood, mistõttu oleme eriti huvitatud statsionaarsest müügist. Samas ei pea teil olema oma ruume! Ka üksikklientide ja salongide juurde sõitmise võimalus on suurepärane.

Ettevõtte omamine on vajalik teil klientidega seaduslikuks ja sujuvaks arveldamiseks. Kui teil seda veel pole – pole midagi! Mitmed meie partnerid registreerisid end FIE-na või lõid oma ettevõtte spetsiaalselt Didier Labi toodete levitamiseks ja teevad seda tänaseni!

Ka meie väärtustame paindlikkust, sujuvat koostööd ja vastastikust lugupidamist. Didier Labi toodete edasimüümine peaks olema rõõm, mitte peavalu, nii et kirjuta meile ja teeme nii, et me ei peaks karistustest ja reeglitest tulvil bürokraatiasse uppuma :)

Reklaammaterjalid on kõik, mis aitab teil oma klientidele Didier Lab'i reklaamida. Nende hulgas on meil näiteks T-särgid, märkmikud, pastakad, kataloogid ja muu.