MEIE AJALUGU

Kaubamärgi filosoofia

Didier Labi lugu saab alguse Pariisist, mis räägib professionaalsetele naha- ja küünehooldustoodetele pühendunud kaubamärgist, ning professionaalsete küünetehnikute koolitamisest selle akadeemia kaudu.

Sõna "Didier" on ladina juurtega ja tähendab "soovima", tulenedes ettevõtte filosoofiast, mis tähistab ilu poole püüdlemist ja keha üldist heaolu.

Meie eesmärk on kasvatada kõigis soovi enda eest hoolitseda.

Didier Lab on bränd, mis usub stiili ja elegantsusesse kui moodsa ja klassikalise kombinatsiooni. Naiste jaoks on käed, ja eriti küüned nende keha stiliseerituse ja esteetika väljendus.

Didier Lab erineb teistest kaubamärkidest mitte ainult oma filosoofia, vaid ka ainulaadsete ja uuenduslike eesmärkide poolest. Bränd pakub suurepärase kvaliteediga professionaalseid tooteid, mis võtavad arvesse kõiki küünte vajadusi. Meie kauplusest leiate laia valiku tooteid, mis on valmistatud Euroopa standarditele vastavast suurima hoole ja tähelepanuga valitud koostisosadest.

Lisaks soovib bränd aidata täiustada iluprofessionaalide koolitustaset ja -tehnikaid. Ilma heade tootealaste teadmisteta jääb ka kõrgeima kvaliteediga toodete potentsiaal täielikult kasutamata. Sel põhjusel asutati Didier Lab Academy, mis pakub professionaalset küünehoolduse ja -disaini koolitust, mis on suunatud nii professionaalidele kui ka algajatele.

Didier Lab Academy on ideaalne koht, kus alustada oma professionaalset karjääri suurepäraste teoreetiliste ja praktiliste teadmistega, ning kus saate parandada oma oskusi, suheldes ülemaailmselt tunnustatud professionaalidega.

Didier Labi eesmärk on oma akadeemia kaudu luua grupp kõrgtasemelisi professionaale, kes on valmis järgima kõige moekamaid trende ja parandama oma küünetööde kvaliteeti. Regulaarselt toimuvad mitmed tehnilised seminarid ja kaks iga-aastast seminari uute trendide tutvustamiseks.

Didier Labil on ka partnerlusprogramm ilusalongidega.

Trendide ja teaduse kombinatsioon teeb Didier Labi tooted ületamatuks ja ainulaadseks. Pakume üha uuenduslikumaid ja laia värvivalikuga tooteid.

Brändi universum ja filosoofia sündisid Pariisi 11. linnaosas asuvas müügisalongis.